Krówki reklamowe dla pacjentów

Krówki reklamowe
Krówki reklamowe

Na pewno niejedna osoba nie pomyślałaby , że można rozdawać słodkie gadżety reklamowe pacjentom. Oczywiście będzie to kiepski pomysł w przypadku przychodni dla diabetyków. Nie mniej jednak w kazdej innej klinice jak najbardziej mogą się sprawdzić. Zwłaszcza jeśli pacjenci czekają w dość sporych kolejkach to takie cukierki promocyjne mogą umilić im czas. Nie mniej jednak w takim miejscu reklamować będą się najczęściej firmy farmaceutyczne, a także ewentualnie sama klinika. Zatem ten rodzaj reklamy nadaje się jedynie dla określonej grupy przedsiębiorstw. Nie mniej jednak jeśli mamy taką możliwość to jak najbardziej powinniśmy to wykorzystać.Nie mniej jednak zanim nasze krówki reklamowe zostaną umieszczone w przychodniach i klinikach najpierw musimy je wyprodukować. Wiadomo, że agencje reklamowe nie zajmują się produkcją cukierków. Dlatego też sami musimy poszukać producenta, który będzie chciał dla nas stworzyć krówki. Najczęściej będziemy korzystali z tych, które już istnieją u danego producenta. Chodzi o neutralny kształt, ale warto pomyśleć również o ich smaku. Przecież on również odgrywa ważną role przy reklamie.

Jednym słowem krówki reklamowe muszą być smaczne, a przy okazji reklamować za pomocą opakowania. Dlatego też ci, którzy tworzą reklamę powinni się właśnie na tej części skupić. W końcu cukierek będzie gotowy, wystarczy owinąć go w reklamę. Nie mniej jednak dobrze by było jakby takie cukierki miały subtelną reklamę naniesioną na opakowanie. Chodzi o to by nie były tam zbyt dosłowne napisy, a tym bardziej obrazki. Zwłaszcza jeśli planujemy za pomocą cukierków zareklamować leki na problemy z żołądkiem.

Jeśli natomiast chodzi o rozdawanie cukierków to najlepiej krówki reklamowe umieścić w miejscu dostępnym dla każdego. W tym wypadku dobrym pomysłem będzie na przykład rejestracja lub też jakieś miejsce w poczekalni. Zwłaszcza jeśli będzie tam stolik, na którym można umieścić miseczkę czy koszyczek wypełniony cukierkami z nadrukowanymi hasłami reklamowymi jak i obrazkami.