Kubki reklamowe- prezent dla stałych klientów

Kubki reklamowe
Kubki reklamowe

Nie ma osoby, która nie lubiłaby otrzymywać prezentów. Dotyczy to zarówno sfery prywatnej jak i zawodowej. Z pewnością o wiele chętniej będziemy korzystali z usług lub oferty sprzedażowej firmy, która wręcza swoim stałym klientom ciekawe gadżety reklamowe. Tym bardziej jeśli będą one funkcjonalne. Dlatego też warto wybierać takie gadżety promocyjne, którą każdy wykorzysta na co dzień. W związku z tym jeśli pomyślimy o kubkach to z pewnością wiele osób zainteresuje się właśnie takim prezentem od firmy. Jest to zatem bardzo dobry pomysł nie tylko na promowanie swojego przedsiębiorstwa, ale przede wszystkim a pokazanie, iż docenia się stałego klienta i chce się w jaki sposób jemu odwdzięczyć za to, że tak chętnie i często korzysta właśnie z naszej oferty. Jednym słowem kubki reklamowe będą przeznaczone jedynie dla klientów, którzy stale i regularnie korzystają z naszych usług. W związku z tym z pewnością najlepiej orientować się będą pracownicy poszczególnych placówek. Chodzi o to, b y z tłumu klientów wybrać właśnie tych najbardziej lojalnych wobec naszej marki. W przeciwnym, wypadku może okazać się trudne wybranie tych, którym nasz gadżet reklamowy powinien zostać wręczony.

W sytuacji, w której nie bardzo mamy możliwość wyłonienia tych najbardziej aktywnych naszych klientów możemy wprowadzić kupony. Za zakupy klient będzie otrzymywał stemple lub znaczni, a jak uzbiera odpowiednią ich ilość to otrzyma kubki reklamowe. Takie rozwiązanie sprawdza się zwłaszcza w większych supermarketach i w firmach prowadzących handel lub świadczących usługi w różnych filiach. Dlatego też w tym wypadku najbardziej aktywni w dany okresie czasu klienci otrzymają od nas taki prezent. Nie mniej jednak można się domyślić, że koro kupują u ans w zamian za te znaczki na kuponie to znaczy, że wcześniej także robili u nas zakupy.

Kolejnym sposobem na to, by wybrać tych, którzy nasze Kubki Reklamowe powinni otrzymać są karty stałego klienta. Każdy posiadacz takiej karty będzie miał możliwość odebrania kubka promocyjnego. Wtedy z pewnością nasze gadżety reklamowe trafią do tych najbardziej aktywnych naszych klientów.